AKTULANOŚCI

Pojazdy wyjeżdżając na drogi i ulice z placów budów pozostawiają za sobą niebezpieczną dla użytkownków ruchu warstwę błota. Policjanci przypomina ją, że firmy prowadzące budowę mają obowiązek dbać o czystość nawierzchni, gdyż zaniechanie tego zagrożone jest grzywną. Jednak problem wynika nie tyl ko z braku chęci zarządców budów, ale także z powodu stosowania nieodpowiedniego sprzętu czyszczącego.

W dniach 17 do 19 października 2017 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich miała miejsce kolejna edycja targów POL-ECO-SYSTEM, podczas których mieliśmyśmy okazję zaprezentować Państwu najszerszą na rynku ofertę szczotek komulanych i przemysłowych oraz kilka nowości.

Grupa Kastell, lider na polskim rynku szczotek, dostarcza szczotki do zamiatarek wykorzystywanych przez Pražské Služby.

W dniach 26-27 kwietnia 2017 r. w Warszawie, na terenie Centrum Expo XXI, powróciły w nowym wydaniu targi branży sprzątającej - OGÓLNOPOLSKIE DNI CZYSTOŚCI, podczas których mieliśmy okazję zaprezentować Państwu szeroką ofertę szczotek, padów, trzymaków padów i gum do maszyn czyszczących oraz kilka nowości ...

KASTELL, lider wśród polskich producentów szczotek przemysłowych, znalazł się w prestiżowym gronie firm wyróżnionych nagrodą Złoty Laur Klienta 2017. W tegorocznym konkursie KASTELL Systemy Szczotek Przemysłowych zajął 1 miejsce w kategorii: JAKOŚĆ PRODUKTÓW – SZCZOTKI PRZEMYSŁOWE.