AKTULANOŚCI

180 litrów płynu do dezynfekcji powierzchni i rąk KASTELL SEPT wyruszyło w drogę do Oddziału Zakaźnego Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Wrocławiu!

Branża profesjonalnych usług utrzymania czystości nieustannie się rozwija. Wiąże się to z dobrą koniunkturą w przemyśle budowlanym oraz profesjonalizacją, która ma miejsce w sektorze sprzątającym. Przekłada się to na rosnącą liczbę zleceń, w których, z jednej strony mamy zleceniodawców oczekujących wysokiej jakości usług dostępnych 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu w możliwie niskiej cenie, z drugiej zaś firmy sprzątające, stające przed wyzwaniami braku wykwalifikowanej kadry i rosnącymi kosztami pracowniczymi. Rozwiązaniem, które może pogodzić obydwie strony są autonomiczne maszyny sprzątające.

Marmury, trawertyny i konglomeraty to obecnie jedne z częściej stosowanych materiałów wykończeniowych, które ze względu na swoją cenę stanowią ważną pozycję w kosztach inwestycji, dlatego też powinny zostać fachowo zabezpieczone. Poddając je procesowi krystalizacji uodparniamy i utwardzamy podłogi (zawierające wapień) takie jak marmur, lastriko, czy beton. Dzięki temu stają się one twardsze i bardziej odporne na zarysowania.

Czochradła dla zwierząt hodowlanych, są coraz częściej spotykane w nowoczesnych, rozwijających się hodowlach zwierząt. Pierwszy egzemplarz naszego nowego produktu w wersji MAX trafił w sierpniu do Ośrodka Hodowli Zarodowej w Kamieńcu Ząbkowickim Sp. z o.o. - lidera wśród zwierząt w Polsce. Wysoka jakość naszego rozwiązania oraz skuteczność zostały docenione w udzielonej naszemu produktowi referencji.

Czym jest jakość? Jak w ogóle podejść do jej zdefiniowania? Jest to zarówno coś jak najbardziej rzeczywistego, jak i należącego do sfery ludzkiej percepcji. Według słownika Webstera „jakość to standard czegoś mierzony w porównaniu do innych rzeczy podobnego rodzaju”. To stopień, w jakim można powiedzieć, że coś jest doskonałe. A jak zdefiniować jakość w odniesieniu do padów podłogowych? Co należy wziąć pod uwagę? Czy jeśli zaoszczędzisz na kupnie padów pieniądze, będziesz musiał odpłacić nakładem pracy? Całkiem możliwe. Jako że robocizna stanowi ponad 90% kosztów czyszczenia, ogromnie ważne jest, aby wykorzystywane materiały nie wydłużały czasu pracy.

Kontakt

Kastell Systemy Szczotek Przemysłowych J.Poschlod,
P.Maj Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

Adres rejestrowy:
ul. Urodzajna 4 | 54-067 Wrocław

Adres korespondencyjny:
ul. Zachodnia 2 | 55-330 Błonie

Telefon: +48 71 356 70 35
Fax: +48 71 356 71 17
Bezpłatna infolinia: 801 801 888
E-mail: info@kastell.pl

  • KASTELLSEPT BUTTON BANNER