AKTULANOŚCI

W piątek 27 kwietnia, na zaproszenie naszego klienta - jednej z największych w Polsce firm świadczących usługi sprzątające - przeprowadziliśmy szkolenie dla 120 kierowników zespołów i obiektów, prezentując nowoczesne i ekologiczne metody utrzymania czystości, które gwarantują obniżenie kosztów i zwiększenie efektywności pracy.

Wiosna zawitała do Wrocławia już na dobre, a z nią rozpoczęły się intensywne porządki, prze co coraz częściej mozna zaobserwować intensywnie pracujące na ulicach zamiatarki z wysokiej jakości szczotkami KASTELL.

W dniu 16 lutego mieliśmy przyjemność zrealizować dla zespołu Działu Wdrożeń i Technologii  firmy CLAR SYSTEM szkolenie poświęcone produktom znajdującym się w ofercie KASTELL. Celem spotkania była prezentacja najnowszych rozwiązań w obszarze sprzątania wewnętrznego oraz ich możliwości. Szkolenie poprowadził Jarosław Zawadzki - Dyrektor ds. Produkcji oraz Certyfikowany Trener PIGC.

Firma KASTELL drugi rok z rzędu znalazła się w prestiżowym gronie firm wyróżnionych nagrodą Złoty Laur Klienta. Utrzymując pozycję nr 1 w kategorii JAKOŚĆ PRODUKTÓW - SZCZOTKI PRZEMYSŁOWE, KASTELL potwierdził swoją pozycję lidera branży.

KASTELL, lider w branży szczotek przemysłowych, został uhonorowany tytułem SUPER MARKA przyznawanym laureatom ogólnopolskiego programu "DOBRA MARKA – JAKOŚĆ, ZAUFANIE, RENOMA", organizowanego przez redakcje Biznes Trendy dziennika Rzeczpospolita oraz Forum Biznesu w Dzienniku Gazeta Prawna w kategorii: Czyszczące akcesoria przemysłowe. Wyróżnienie to przyznawane jest firmom, które przez trzy lata z rzędu wskazywane są jako przedsiębIorstwa godne zaufania oraz dostarczające produkty najwyższej jakości.