AKTULANOŚCI

KASTELL, lider w branży szczotek przemysłowych, utrzymuje zdobytą w ubiegłym roku pozycję SUPER MARKI  w kategorii: Czyszczące akcesoria przemysłowe. Wyróżnienie to przyznawane jest laureatom ogólnopolskiego programu "DOBRA MARKA – JAKOŚĆ, ZAUFANIE, RENOMA", organizowanego przez redakcje Biznes Trendy dziennika Rzeczpospolita oraz Forum Biznesu w Dzienniku Gazeta Prawna.

W dniach 23 do 25 października 2018 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich miała miejsce kolejna edycja targów POL-ECO-SYSTEM, podczas których mieliśmyśmy okazję zaprezentować Państwu najszerszą na rynku ofertę szczotek komulanych i przemysłowych.

Nowoczesna produkcja szczotek walcowych, talerzowych i wieńcowych wykorzystywanych do zamiatania ulic, placów, lotnisk, sprzątania obiektów zamkniętych, jak również w procesach produkcyjnych (np czyszczenie warzyw i owoców), wiąże się z automatyzacją procesu produkcji w oparciu nowoczesne technologie, aby można zaspokoić potrzeby klientów oraz zapewnić najwyższą jakość. Aby przybliżyć Państwu, jak wygląda nowoczesna produkcja szczotek przemysłowych odwiedziła nas redakcja programu FABRYKI W POLSCE

W dniach 19-23 września 2018 r. w Bednarach miało miejsce jedno z ważniejszych wydarzeń w branży techniki rolniczej i jedna z największych międzynarodowych wystaw rolniczych w Europie – AGRO SHOW.

Tegoroczne Mistrzostwa Świata w piłce nożnej, które miały miejsce w Rosji są już za nami. Podczas gdy piłkarze walczyli o każdą bramkę na murawach boisk, nasi Klienci zacięcie rywalizowali w specjalnie przygotowanej Strefie Kibica Kastell, typując wyniki kolejnych spotkań.