AKTULANOŚCI

Firma KASTELL, lider rynku Smart Cleaning, dołączyła do grona członków Polskiej Rady Centrów Handlowych (PRCH), największej w Polsce organizacji działającej na rzecz rozwoju centrów handlowych. Obecność KASTELL w PRCH pozwoli na podjęcie aktywnej dyskusji na temat nowych technologii i rozwiązań zapewniających utrzymanie czystości oraz zachowanie bezpieczeństwa i higieny przestrzeni handlowych, co obecnie jest jednym z kluczowych zadań całego sektora.

Starostwo Powiatowe w Środzie Śląskiej, poszukiwało dostępnej natychmiast i wysokiej jakości bezdotykowej stacji do dezynfekcji rąk. Wysoka jakość naszych bezdotykowych dozowników płynu do dezynfekcji rąk, elegancki i solidny wygląd naszych stojaków oraz natychmiastowa dostępność, sprawiły, że wyposażenie urzędu w tego typu narzędzia powieżono nam.

OUTDOOR SEPT to płyn na bazie chloru przeznaczony do profesjonalnej dezynfekcji szczgólnie dużych powierzchni. Jest to kolejne rozwiązanie, które firma KASTELL wprowadza do oferty w czasach walki z koronawirusem.

180 litrów płynu do dezynfekcji powierzchni i rąk KASTELL wyruszyło w drogę do Oddziału Zakaźnego Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Wrocławiu!

Branża profesjonalnych usług utrzymania czystości nieustannie się rozwija. Wiąże się to z dobrą koniunkturą w przemyśle budowlanym oraz profesjonalizacją, która ma miejsce w sektorze sprzątającym. Przekłada się to na rosnącą liczbę zleceń, w których, z jednej strony mamy zleceniodawców oczekujących wysokiej jakości usług dostępnych 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu w możliwie niskiej cenie, z drugiej zaś firmy sprzątające, stające przed wyzwaniami braku wykwalifikowanej kadry i rosnącymi kosztami pracowniczymi. Rozwiązaniem, które może pogodzić obydwie strony są autonomiczne maszyny sprzątające.

Kontakt

Kastell Systemy Szczotek Przemysłowych J.Poschlod,
P.Maj Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

Adres rejestrowy:
ul. Urodzajna 4 | 54-067 Wrocław

Adres korespondencyjny:
ul. Zachodnia 2 | 55-330 Błonie

Telefon: +48 71 356 70 35
Fax: +48 71 356 71 17
Bezpłatna infolinia: 801 801 888
E-mail: info@kastell.pl