KASTELL, lider w branży szczotek przemysłowych, został uhonorowany tytułem SUPER MARKA przyznawanym laureatom ogólnopolskiego programu "DOBRA MARKA – JAKOŚĆ, ZAUFANIE, RENOMA", organizowanego przez redakcje Biznes Trendy dziennika Rzeczpospolita oraz Forum Biznesu w Dzienniku Gazeta Prawna w kategorii: Czyszczące akcesoria przemysłowe. Wyróżnienie to przyznawane jest firmom, które przez trzy lata z rzędu wskazywane są jako przedsiębIorstwa godne zaufania oraz dostarczające produkty najwyższej jakości.

 

Wyróżnienie SUPER MARKĄ stanowi potwierdzenie, że wysoka jakość naszych produktów oraz procesu obsługi są standardem, na który może liczyć każdy Klient. Utrzymanie tego prestiżowego tytułu w 2018 roku jest również dowodem na to, że w oczach Klientów  jesteśmy rzetelnym i solidnym partnerem w biznesie. Dziękujemy! - powiedział Patryk Jaworski, Dyrektor ds. Makretingu i Osługi Klienta firmy Kastell.

super marka 2018Wyróżnienie SUPER MARKA – JAKOŚĆ, ZAUFANIE, RENOMA przyznawane jest najbardziej innowacyjnym, rozwojowym i rozpoznawalnym markom obecnym na polskim rynku, które trzy lata z rzędu otrzymują najwyższe oceny na rynku. W ramach programu przeprowadzone zostały badania mające na celu określenia wartości, aktywności oraz rozpoznawalności poszczególnych brandów. Przedmiotem analiz objęte zostały głównie, pozycja rynkowa poszczególnych marek i ich progres, jakość prezen
towana przez dany produkt lub usługę oraz stopień zaufania konsumentów i klientów.

 

Pełna lista laureatów dostępna jest na stronie http://dobramarka.eu/