Firma KASTELL drugi rok z rzędu znalazła się w prestiżowym gronie firm wyróżnionych nagrodą Złoty Laur Klienta. Utrzymując pozycję nr 1 w kategorii JAKOŚĆ PRODUKTÓW - SZCZOTKI PRZEMYSŁOWE, KASTELL potwierdził swoją pozycję lidera branży.


KASTELL LAUR KLIENTA 2018Laur Klienta to ogólnopolski projekt, którego celem jest wyłanianie najpopularniejszczych produktów, marek i usług o najwyższej jakości w swojej branży. Wyróżnienie to przyznawane jest przez Klientów, którzy w drodze ankiet telefonicznych i internetowych oceniają firmy działające w danej branży.
 
 
 
 
 
Jesteśmy bardzo dumni, że to prestiżoweg zamówienie zostało nam przyznane drugi rok z rzędu – powiedział Patryk Jaworski, Dyrektor ds. Marketingu i Obsługi Klienta. Potwierdza to, wysoka jakość produktów i procesu obsługi klienta jest standardem w naszej firmie. Wyróżnienie to jest tym bardziej cenne, gdyż przyznawane jest przez użytkowników szczotek, mających również kontakt z produktami innych dostawców. I to własnie Oni, na tle konkurencji, wskazali KASTELL jako partnera godnego zaufania - dostarczającego produkty najwyższej jakości.
Dziękujemy za zaufanie!