W dniu 16 lutego mieliśmy przyjemność zrealizować dla zespołu Działu Wdrożeń i Technologii  firmy CLAR SYSTEM szkolenie poświęcone produktom znajdującym się w ofercie KASTELL. Celem spotkania była prezentacja najnowszych rozwiązań w obszarze sprzątania wewnętrznego oraz ich możliwości. Szkolenie poprowadził Jarosław Zawadzki - Dyrektor ds. Produkcji oraz Certyfikowany Trener PIGC.

 

Podczas szkolenia zaprezentowaliśmy m.in. najnowszą, orbitalną szorowarkę jednotarczową, odkurzacze, narzędzia diamentowe i sposoby renowacji posadzek przy ich użyciu. Uczestnicy spotkania mieli również możliwość poznać zalety sprzatania przy pomocy padów wykonanych ze sprasowanej melaminy SNOW.
 
Na zaproszenia Pana Jarosława Zawadzkiego z firmy Kastell odwiedziliśmy znajdujące się niedaleko Wrocławia zakład produkcyjny i biuro handlowe. Nowoczesny zakład produkujący i regenerujący praktycznie każdy rodzaj szczotek do sprzątania robi duże wrażenie. Profesjonalizm i ogromną wiedzę pracowników firmy można było zobaczyć podczas szkolenia tak teoretycznego jak i praktycznego. Ilość innowacyjnych rozwiązań musze przyznać robi wrażenie. Okazuje się, że rutyna i przyzwyczajenia przysłaniają często możliwość wykorzystania innych, lepszych rozwiązań niż te, które standardowo proponują producenci urządzeń. Bardzo pozytywnie wypadł test jednotarczowej szorowarki oscylacyjnej, którą w ofercie posiada Kastell. Marmurową podłogę za pomocą tego urządzenia, ale z wykorzystaniem linii padów diamentowych, w kilku prostych krokach doprowadziliśmy do pięknego połysku.

W imieniu Działu Wdrożeń i Technologii firmy Clar System bardzo dziękuję firmie Kastell za solidną dawkę eksperckiej wiedzy, podpartą nieocenioną praktyką, która dla nas jest najważniejszym elementem każdego szkolenia. - Robert Rompalski - Główny Technologi CLARSYSTEM

Wszystkich zainteresowanych udziałem w szkoleniu indywidualnym zapraszamy do kontaktu. Do zobaczenia na kolejnym szkoleniu!