Tegoroczne Mistrzostwa Świata w piłce nożnej, które miały miejsce w Rosji są już za nami. Podczas gdy piłkarze walczyli o każdą bramkę na murawach boisk, nasi Klienci zacięcie rywalizowali w specjalnie przygotowanej Strefie Kibica Kastell, typując wyniki kolejnych spotkań.

laureat nagrody strefa kibica kastellW rywalizacji wzięło udział ponad 45 osób, które do ostatniego dnia mistrzostw typowały wyniki poszczególnych meczy. Do końca nie było wiadomym, kto zajmie pierwsze miejsce i zdobędzie główną nagrodę, głównie ze względu na zaskakujące wyniki spotkań poszczególnych reprezentacji.

W tym miejscu pragniemy pogratulować Panu Krzysztofowi z firmy CLAR System, który dzięki Swojej intuicji, szczęściu i piłkarskiej wiedzy zdobył największą liczbę punktów, zajmując tym samym pierwsze miejsce. Drugie miejsce zajął Pan Maciej z Przedsiębiorstwa Robót Sanitarno Porządkowych, a trzecie Pan Tomasz z Zakładu Usług Miejskich. Wszystkim laureatom gratulujemy, zaś uczestnikom dziękujemy za udział w zabawie.

Panie Krzysztofie czym kierował się Pan przy typowaniu wyników mistrzostw świata? Czy było to doświadczenie, intuicja lub szczęśliwy traf? Czy może ma Pan jeszcze inne metody?

Interesuję się piłką nożną od dawna. Natomiast typując wyniki kierowałem się Swoją intuicją oraz rozsądkiem. Patrząc na dany mecz oraz drużyny, która stawały naprzeciwko się szacowałem ich szanse i udawało się poprawnie wskazać zwycięzcę. Czasami jednak pomagał mi też szczęśliwy traf.

Które wyniki spotkań mistrzostw świata Pana najbardziej zaskoczyły: pozytywnie lub negatywnie?

To że nasza reprezentacja zaskoczyła nas negatywnie to na pewno. To, że wcześnie odpadli Hiszpanie, którym kibicuje jak nasza reprezentacja nie gra. A na plus to na pewno Belgowie i Chorwaci, którzy grali ładną piłkę dla oka i osiągnęli wysoki rezultat.

Niestety do negatywnych zaskoczeń na pewno zaliczę występ naszej reprezentacji. Jak każdy spodziewałem się lepszego występu. Występ Hiszpanii, której kibicuję, gdy nasi już nie grają również był dla mnie zaskoczeniem. Zaskoczeniem na plus były dla mnie występy Belgów oraz Chorwatów, grali ładną piłkę i osiągnęli wysokie rezultaty.

Który piłkarz najlepiej się zaprezentował na mundialu?

Według mnie Luke Modric. W paru trudnych meczach pociągną drużynę do przodu np. w spotkaniu z Danią. W regulaminowym czasie nie strzelił gola z rzutu karnego, ale miał się podejść do serii rzutów karnych i trafnie strzelić. Miał również wiele innych dobrych momentów podczas tych mistrzostw, które go wyróżniają.

Dziękujemy za rozmowę.


Bardzo nas cieszy, że organizowane przez nas konkursy i zabawy spotykają się z tak pozytywną reakcją. Panie Macieju - Dziękujemy za opinię i zdjęcie!

Droga firmo Kastell,

chciałbym serdecznie podziękować za zorganizowanie zabawy - Strefa Kibica Kastell podczas trwania Mundialu w Rosji. Nigdy specjalnie nie interesowałem się piłką nożną, więc kiedy dostałem zaproszenie do zabawy podszedłem do tego sceptycznie. Pomyślałem ‘większość Polaków to fachowcy od piłki nożnej, a ja oglądam jeden mecz w roku’. Kiedy po raz drugi otrzymałem zaproszenie stwierdziłem, że zaryzykuje. Początkowo typowanie było jedynie zabawą, na którą nie poświęcałem zbyt dużo czasu. Jednak im bliżej finału na Łużnikach, tym bardziej ‘nasza’ gra nabierała na atrakcyjności. Od ćwierćfinałów, kiedy dzięki dwóm celnym typom udało mi się zbliżyć do czołówki, Państwa zabawa zaczęła być bardziej interesująca niż same mecze. Emocje trzymały do samego końca, a gdyby dokładnie przeanalizować zmiany na czołowych miejscach zaryzykowałbym stwierdzenie, że rywalizacja była bardziej zacięta niż finał Mistrzostw Świata.

Jeszcze raz serdeczne podziękowania, za możliwość sportowej rywalizacji, która z pewnością uatrakcyjniła oglądanie Mundialu. Za nagrodę również wielkie dzięki wszystkim organizatorom i fundatorom nagród.

Maciej

 
strefa kibica kastell 2

 


 

ZdjęcieDzięki temu konkursowi piłkarskie Mistrzostwa Świata oglądało się zdecydowanie ciekawiej od meczu otwarcia, aż do samego finału po którym poznaliśmy ostateczne rozstrzygnięcia mundialowego konkursu. Gratuluję wszystkim uczestnikom, a w szczególności graczom z czołowych dwóch miejsc za wyrównaną rywalizację do ostatniego meczu. Dziękuję firmie Kastell za zaproszenie do konkursu oraz nagrodę.

Tomasz