KASTELL, lider w branży szczotek przemysłowych, utrzymuje zdobytą w ubiegłym roku pozycję SUPER MARKI  w kategorii: Czyszczące akcesoria przemysłowe. Wyróżnienie to przyznawane jest laureatom ogólnopolskiego programu "DOBRA MARKA – JAKOŚĆ, ZAUFANIE, RENOMA", organizowanego przez redakcje Biznes Trendy dziennika Rzeczpospolita oraz Forum Biznesu w Dzienniku Gazeta Prawna.

 

Utrzymanie pozycji SUPER MARKi stanowi potwierdzenie, że wysoka jakość naszych produktów oraz procesu obsługi są standardem, na który może liczyć każdy Klient. Utrzymanie tego prestiżowego tytułu w 2019 roku jest również dowodem na to, że w oczach Klientów  jesteśmy rzetelnym i solidnym partnerem w biznesie. Dziękujemy! - powiedział Patryk Jaworski, Dyrektor ds. Makretingu i Osługi Klienta firmy Kastell.

super marka 2019Wyróżnienie SUPER MARKA – JAKOŚĆ, ZAUFANIE, RENOMA przyznawane jest najbardziej innowacyjnym, rozwojowym i rozpoznawalnym markom obecnym na polskim rynku, które przez minimum trzy lata z rzędu otrzymują najwyższe oceny na rynku. W ramach programu przeprowadzone zostały badania mające na celu określenia wartości, aktywności oraz rozpoznawalności poszczególnych brandów. Przedmiotem analiz objęte zostały głównie, pozycja rynkowa poszczególnych marek i ich progres, jakość prezen
towana przez dany produkt lub usługę oraz stopień zaufania konsumentów i klientów.

 

Pełna lista laureatów dostępna jest na stronie http://dobramarka.eu/