Marmury, trawertyny i konglomeraty to obecnie jedne z częściej stosowanych materiałów wykończeniowych, które ze względu na swoją cenę stanowią ważną pozycję w kosztach inwestycji, dlatego też powinny zostać fachowo zabezpieczone. Poddając je procesowi krystalizacji uodparniamy i utwardzamy podłogi (zawierające wapień) takie jak marmur, lastriko, czy beton. Dzięki temu stają się one twardsze i bardziej odporne na zarysowania.

Aby przybliżyć Państwu zasady i narzędzia niezbędne w tym procesie, przygotowaliśmy szkolenia otwarte: KRYSTALIZACJA POSADZEK - Teoria i Praktyka.

Podczas szkolenia omówimy podstawowe zasady, którymi należy się kierować pielęgnując posadzki kamienne, dostępne narzędzia oraz maszyny wykorzystywane w tym procesie. W trakcie praktycznych ćwiczeń zaprezentujemy cały proces renowacji posadzki marmurowej z jej wykończeniem i zabezpieczeniem, przy użyciu narzędzi oraz padów diamentowych oraz krystalizatorów.
 
Pełna agneda, terminy oraz formulaz złgoszeniowy dostępne są tutaj: https://www.kastell.pl/formularz-rejestracji-szkolenie.html
 
Zapraszamy do udziału. Liczba miejsc jest ograniczona!

Kontakt

Kastell Systemy Szczotek Przemysłowych J.Poschlod,
P.Maj Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

Adres rejestrowy:
ul. Urodzajna 4 | 54-067 Wrocław

Adres korespondencyjny:
ul. Zachodnia 2 | 55-330 Błonie

Telefon: +48 71 356 70 35
Fax: +48 71 356 71 17
Bezpłatna infolinia: 801 801 888
E-mail: info@kastell.pl