OUTDOOR SEPT to płyn na bazie chloru przeznaczony do profesjonalnej dezynfekcji szczgólnie dużych powierzchni. Jest to kolejne rozwiązanie, które firma KASTELL wprowadza do oferty w czasach walki z koronawirusem.

outdoorsept do profesjonalnej dezynfekcjiPłyn OUTDOOR SEPT jest nowatorskim produktem spółki z grupy KASTELL - Szczotki24.pl Sp. z o.o,, działającej pod marką SAVE24.

Podobne preparaty są używane do dezynfekcji w krajach, które również prowadzą walkę z koronawirusem: w Chinach, Włoszech, Hiszpanii i USA.

Płyn OUTDOOR SEPT przeznaczony jest terenów zewnętrznych: chodników, dróg, przystanków, placów zabaw, poręczy w miejscach publicznych, koszy na śmieci, kontenerów na odpady. Może być także stosowany do dezynfekcji powierzchni w magazynach, szatniach np. posadzek, ścian, podłóg, systemów klimatyzacyjnych, pojemników na odpady, itp.

Bakteriobójcze, grzybobójcze i wirusobójcze działanie płynu OUTDOOR SEPT powoduje, że można go stosować w placówkach użyteczności publicznej, w tym służby zdrowia, szpitalach, przychodniach lekarskich i weterynaryjnych, w przemyśle spożywczym również w miejscach, które mają bezpośredni kontakt z żywnością, zakładach pracy i gospodarstwach domowych.

OUTDOOR SEPT może być stosowany w zamiatarkach, polewaczkach, ręcznych opryskiwaczach i myjkach ciśnieniowych, czy w zmgławiaczach zewnętrznych oraz wew-nętrznych.

Związki na bazie chloru mają znacznie dłuższy czas aktywnego działania na powierzchniach, niż związku alkoholu. Dodatkowo, w wodzie użytej do zmywania odkażonych powierzchni pozostaje zdecydowanie mniej bakterii i grzy-bów.

OUTDOOR SEPT jest zarejestrowany przez Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych, jest także rekomendowany do dezynfekcji przez Głównego Inspektora Sanitarnego.

 


Warto się przyjrzeć jak na świecie miasta walczą z koronawirusutem przy pomocy tego typu płynu:

dezynfekcja ulic 1    dezynfekcja ulic 2    dezynfekcja ulic 3    dezynfekcja ulic 3
 

Kontakt

Kastell Systemy Szczotek Przemysłowych J.Poschlod,
P.Maj Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

Adres rejestrowy:
ul. Urodzajna 4 | 54-067 Wrocław

Adres korespondencyjny:
ul. Zachodnia 2 | 55-330 Błonie

Telefon: +48 71 356 70 35
Fax: +48 71 356 71 17
Bezpłatna infolinia: 801 801 888
E-mail: info@kastell.pl