Firma KASTELL Systemy Szczotek Przemysłowych powstała we Wrocławiu w 1999 r. Z małej, kliku osobowej firmy specjalizującej się w handlu i produkcji szczotek komunalnych, staliśmy się jednym z największych producentów szczotek przemysłowych w Polsce.
W KASTELL wierzymy, że aby tworzyć i dostarczać wysokiej jakości produkty, należy inwestować w najnowsze, dostępne technologie i wiedzę
Wysoka jakość produktów oraz indywidualne podejście do obsługi klienta były od początku i są nadal naszymi priorytetami. Dlatego też w trakcie ponad dwudziestoletniej działalności położyliśmy nacisk na inwestycje w oprogramowanie projektowe typu CAD, systemy wspomagające obsługę klienta, procesu logistyczne i produkcję oraz nowoczesne, sterowane cyfrowo, maszyny.
 
Nowoczesny park maszyn oraz własne biuro projektowe umożliwiają nam produkcję szczotek talerzowych, walcowych, listwowych do praktycznie każdej dostępnej na polskim rynku zamiatarki (w tym również lotniskowej), maszyny czyszczącej lub szorowarki. Ponadto produkujemy szereg wysokiej jakości szczotek technicznych oraz specjalistycznych wg indywidualnych potrzeb klienta (m. in. do warzyw i owoców, zwierząt, oczyszczalni ścieków, taśmociągów, przesiewaczy i wiele innych)..
 
Na bieżąco obserwujemy i badamy potrzeby rozwijającego się rynku sprzątania wewnętrznego. Dlatego też w naszą ofertę rozbudowaliśmy o wysokiej jakości pady czyszczące, gumy ściągające, trzymaki padów i silniki ssące do praktycznie każdej dostępnej na polskim maszyny czyszczącej.
 
Odbiorcy naszych produktów podkreślają, że wyroby firmy Kastell sprawdzają się w każdych, nawet najtrudniejszych warunkach, odznaczają się wysoką jakością, zaś proces obsługi klienta oraz logistyka zasługują na uznanie. Dowodem uznania są zdobyte przez nas wyróżnienia SUPER MARKA w latach 2016, 2017, 2017, 2018, 2019 oraz LAUR KLIENTA  w latach 2017,2018.
 
 
KASTELL NAGRODY

Kontakt

Kastell Systemy Szczotek Przemysłowych J.Poschlod,
P.Maj Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

Adres rejestrowy:
ul. Urodzajna 4 | 54-067 Wrocław

Adres korespondencyjny:
ul. Zachodnia 2 | 55-330 Błonie

Telefon: +48 71 356 70 35
Fax: +48 71 356 71 17
Bezpłatna infolinia: 801 801 888
E-mail: info@kastell.pl