W naszej ofercie dostępne są szczotki listwowe w następujących wariantach: wykonane w oprawie metalowej, ze sklejki lub z płyty plastikowej. Przeznaczone są do wykorzystania różnych procesach technologicznych jako elementy czyszczące, separujące, izolujące, czy też zgarniające. Skutecznie podnoszą wydajność tych procesów.

Szczotki listwowe mają szerokie zastosowanie począwszy od czyszczenia maszyn do produkcji kostki brukowej, poprzez zamiatarki i maszyny czyszczące, aż po uszczelnianie różnego rodzaju wolnych przestrzeni (pod drzwiami, na ruchomych schodach, meblach autobusach, tramwajach itp.). Oprócz swoich podstawowych wpływają także na zwiększenie komfortu pracy i ograniczają zużycie maszyn. Ich włókna nie powodują niszczenia sprzętu, a jednocześnie mogą tłumić hałas.

Proponujemy standardowe rozwiązania, dostępne w kilku wariantach wymiarowy. W ofercie katalogowej znajduje się wiele propozycji szczotek listwowych o odmiennych parametrach technicznych. Dzięki różnorodności możliwy jest wybór produktów najpełniej odpowiadających indywidualnym preferencjom. Poza standardowymi modelami znajdującymi się w asortymencie, nasze linie produkcyjne są w stanie wytworzyć produkty wg indywidualnych preferencji oraz potrzeb.

szczotki listwowe 1 kastell   szczotki listwowe 2 kastell   szczotki listwowe 3 kastell  

Szczotki listwowe drut

 

Szczotki listwowe Mix

 

Szczotki listwowe PP

 
           

Rodzaj materiału:

drut przestrzennie falowany 0,5 mm lub drut płaski
Osadzenie:
sklejka wodooporna

podkład plastik

profil stalowy

  

Rodzaj materiału:

polipropylen (PP) grubość wg potrzeb + drut przetrzennie falowany 0,5 mm lub drut płaskiOsadzenie:
sklejka wodooporna

podkład plastik

profil stalowy

  

Rodzaj materiału:

polipropylen (PP) grubość wg potrzeb

Osadzenie:
sklejka wodooporna

podkład plastik

profil stalowy