AKCESORIA KASTELL

KATALOG NARZEDZIA DO RENOWACJI POWIERZCHNI 2  KATALOG NARZEDZIA DO RENOWACJI POWIERZCHNI 2  KATALOG SZOROWARKI KASTELL 2  KATALOG AKCESORIA KASTELL DO ODKURZACZY 2  KATALOG AKCESORIA KASTELL DO USUWANIA CHWASTOW 3  KATALOG NARZEDZIA DO RENOWACJI POWIERZCHNI 3  IKONA KATALOG WEZY I RUR  2019 AKCESORIA DO SPRZATANIA RECZNEGO2


Jesteś zainteresowany ofertą indywidualną? Napisz do nas lub zadzwoń

Firma Kastell Systemy Szczotek Przemysłowych posiada najszerszy asortyment szczotek do zamiatarek i maszyn czyszczących w Polsce. W naszym magazynie znajduje się ponad 4 000 pozycji dostępnych w ciągłej sprzedaży. Nasze szczotki można zamontować do wszystkich maszyn sprzątających w Polsce. Dzięki najnowocześniejszym technologiom jakie wykorzystujemy w naszym zakładzie jesteśmy w stanie wyprodukować każdy typ produktu dostosowany do potrzeb Klienta.

Maszyny czyszczące to narzędzia coraz powszechniej wykorzystywane przez firmy sprzątające oraz służby utrzymania czystości obiektów wielkopowierzchniowych (galerie handlowe, hotele, hale magazynowe, fabryki). Efektywne wykorzystanie parku maszynowego wymaga jego bieżącej konserwacji i wymiany zużytych lub uszkodzonych podzespołów. Rosnąca automatyzacja procesu sprzątania sprawia, że maszyny sprzątające, wymagają częstszej wymiany szczotek, gum ssących, a czasami również silników ssących.

Bogate doświadczenie oraz wiedza konsultantów sprawiają, że jesteśmy w stanie zapewnić Państwu nieprzerwany dostęp do części zamiennych oraz szczotek pasujących praktycznie do wszystkich dostępnych na Polskim rynku maszyn czyszczących.

Dla tych z Państwa, którzy posiadają nietypowe maszyny sprzątające, jesteśmy w stanie przygotować ofertę szczotek na indywidualne zamówienie. Nowoczesny park maszynowy naszej firmy sprawia, że jesteśmy w stanie wykonać również szczotki techniczne dla nietypowych maszyn przemysłowych, według specyfikacji klienta.

Kontakt

Kastell Systemy Szczotek Przemysłowych J.Poschlod,
P.Maj Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

Adres rejestrowy:
ul. Urodzajna 4 | 54-067 Wrocław

Adres korespondencyjny:
ul. Zachodnia 2 | 55-330 Błonie

Telefon: +48 71 356 70 35
Fax: +48 71 356 71 17
Bezpłatna infolinia: 801 801 888
E-mail: info@kastell.pl